Cheminio šveitimo procedūra su O.D.A kosmetika

O.D.A. - tai profesionali lietuviška kosmetika, kuri yra naujausių išradimų, patikimos, daug kartų išbandytos patirties ir mokslinio požiūrio sintezė Tai organinė kosmetika, kurios sudėtyje yra alfa -hidroksi- ir beta -hidroksi- rūgštys (glikolio, pieno, salicilo). Dėka šių preparatų poveikio, odos maitinimo ir drėgmės balanso reguliavimo mechanizmai veikia pagal fiziologinius dėsnius - yra stimuliuojamos sistemos, atsakingos už vieną ar kitą veiklos sritį. Tai organinė kosmetika, kurios sudėtyje yra alfa -hidroksi- ir beta -hidroksi- rūgštys (glikolio, pieno, salicilo). Šią kosmetikos gaminių grupę sudaro dvi dalys – profesinė, skirta tik profesionaliam naudojimui, ir kita – tai individuali kosmetika, skirta odos priežiūrai kiekvieną dieną.


Cheminio šveitimo procedūra su AHA  rūgštimis
Proceduros esme -  stimuliuojanti ALFA HIDROKSI rūgščių pagalba gilesnius odos sluoksnius su tikslu parengti fiziologines regeneruojančias ir apsaugines odos savybes.
Indikacijos; jaunatviniai spuogai, pigmentinės dėmės, riebi, porėta oda, saulės spindulių pažeista oda, jautri, sausa, senstanti oda.
Trukmė - 90 min
Kaina -


Kosmetikė konsultacija nemokamai.