Braziliškas plaukų tiesinimas keratinu MARCIA TEIXEIRA

Pavargote nuo garbanotų, pasipūtusių plaukų, kurie sunkiai sušukuojami?
Nesibaigiantis tiesinimas žnyplių pagalba sugadino Jūsų plaukus?
Grožio salonas "Beauty Zone" siūlo Jums, mieli klientai, neįtikėtinai populiarią ir efektingą procedūrą – Braziliškas keratininis plaukų tiesinimas – Brazilian Keratin Treatment Marcia Teixeira. Lietuvoje ši technologija yra dar nauja, tačiau išbandžiusių šią plaukų grąžinimo procedūrą, klientų skaičius sparčiai auga!

MARCIA TEIXEIRA pirma pasaulyje kompanija, kuri sintezavo keratiną, sumaišė jį su egzotiškų augalų, vaisių (augančių subtropiniuose miškuose Amazonėje) ekstraktu ir tokiu būdu buvo sukurta nauja plaukų tiesinimo ir intensyvios priežiūros sistema.Braziliškos keratininės plaukų tiesinimo priemonės (Brazilian Keratin Treatment) nėra nei tradicinės tiesinimo priemonės - tai tobulas išradimas, kuris minkština, glotnina ir tiesina, o svarbiausias akcentas - išlygina plaukus natūraliu būdu. Tiesą sakant, šis naujas paslaugos tipas neturi nieko tradiciško. Jis neapima griežto cheminės priežiūros proceso, kuris gali pakenkti plaukams ir juos sugadinti. Braziliškos keratininės plaukų tiesinimo priemonės (Brazilian Keratin Treatment) - universalus produktas, kuris gali būti naudojamas beveik bet kokio tipo plaukams – sausiems, garbanotiems, chemiškai paveiktiems, dažytiems, ar net nepaliestiems natūraliems plaukams. Beveik visi gali sulaukti tokių pačių puikių rezultatų – sveikų, žvilgančių, negarbanotų, paklusnių plaukų.

Kaip veikia plaukų tiesintojai?
Tai keratinas! šis preparatas buvo išrastas ir užpatentuotas 2006 m. Amerikoje, ir nuo to laiko populiarus tarp specialistų plaukų gydymo srityje. Tai unikali užpatentuota preparato formulė, kurios pagalba, keratinas sintezuojamas iš ekologiškai švarios vilnos.
Mūsų plaukai beveik 90 % sudaryti iš ypatingo baltymo - keratino. Keratinas stiprina ir atstato plauko struktūrą ir iš esmės paverčia preparatą intensyvios priežiūros priemone. Kartu su keratinu, į sudėtį įeina medžiagos, konservuojančios keratino junginius ir aprūpinančios aktyvia termo apsauga. Visa tai suteikia puikų rezultatą – plaukai atrodo sveiki, žvilgantys, minkšti palietus ir visiškai paklusnūs visą preparato veikimo periodą. Tik praėjus 4 mėnesiams, preparatas pradeda palengva nusiplauti, grąžindamas plaukams jų natūralią struktūrą, tuo vienareikšmiai patvirtindamas tokio poveikio plaukams saugumą.

Rezultatas:
Jau pačios pirmos keratino tiesinimo procedūros metu plaukų apimtis yra sumažinama net 70%. Tolesnio plaukų tiesinimo metu plaukų apimtis sumažėja visu 100%.

Taikant Braziliška plaukų tiesinimo procedura keratinu MARCIA TEIXEIRA:
 1. Tiesūs ir nežymiai banguoti plaukai pirmo tiesinimo metu sumažinami 90-100%, o tiesinantis efektas išsilaiko iki 4-6 mėnesių.
 2. Vidutiniškai stori ir vidutiniškai garbanoti plaukai sumažinami 75-85%, o tiesinimo procedūra išsilaiko iki 3-4 mėnesių.
 3. Garbanoti ir stori plaukai sumažinami 60-80%, o tiesinimo procedūra išsilaiko iki 3,5 mėnesių.
Šis pažangus keratino stebuklas maksimaliai ištiesina plaukus, suteikia plaukams žvilgesį bei spindesį, nepakartojamą švelnumą, gyvybingumą, elastingumą, glotnumą, nenaudojant cheminio metodo. Keratinas sumažina plaukų apimtį, tiesina garbanotus bei banguotus plaukus, mažina jų apimtį, lengvina iššukavimą, susivėlimą. Sudėtyje nėra plaukų struktūrą pažeidžiančių komponentų.

Paslaugų kainos
Plaukų ilgis iki pečių nuo 55 Eur + keratino sąnaudos
Vidutinio ilgio plaukai nuo 67 Eur + keratino sąnaudos
Ilgi plaukai nuo 84 Eur + keratino sąnaudos
Tiesinimo priemonės MARCIA TEIXTEIRA kaina (pagal sąnaudas) 1gr. - 0,50 Eur

Pastaba: Kaina kinta nuo sanaudo produkto kiekio.


Dėmesio! Svarbi informacija

Pirma diena po procedūros:
 1. Nešiokite plaukus palaidus visą laiką.Neužkiškite plaukų už ausų ir nenaudokite akinių tam, kad jie neleistų plaukams kristi ant veido.
 2. Panaudokite plaukų džiovintuvą jei plaukai sušlampa per pirmas keturias prisitaikymo laikotarpio dienas.
 3. Naudokite tiesinimo žnyples ( naudokite tiesinimo žnyples iki 230 C) pakartotiniam ištiesinimui kur reikia.
 4. Pakelti plaukus nuo veido ir akių naudokite šilkinį šaliką.
 5. Neplaukite ir netrinkite plaukų, kad priemonė galėtų pilnai prisitaikyti.
 6. Neriškite plaukų į uodegą ir nepinkite į kasą. Kitaip gali susidaryti įspaudimai,bangos ar garbanos.
 7. Nenaudokite plaukų segtukų,lankelių ar gumyčių,nes jie gali paveikti plaukų tiesumą.
 8. Neprakaituokite pernelyg daug. Nesimankštinkite ir neplaukiokite keturias prisitaikymo laikotarpio dienas.
Keturios dienos po procedūros:
 1. Niekada nenaudokite šampūnų ir kondicionierių, savo sudėtyje turinčių natrio chloridų (sodium chloride). Natrio chloridas išplauna produktą iš kutikulų, ir sutrumpėja preparato veiksmingumas.Pageidautina naudoti MARCIA TEIXEIRA šampūnus ir kondicionierius,kurie specialiai sukurti tam, kad prailgintų procedūros rezultarų laiką.
 2. Suformuokite norimą šukuoseną.Formavimo priemonės gali būti naudojamos po pirmojo plovimo.
 3. Nerekomenduojama braziliškas keratininis tiesinimas nėščioms ir maitinančioms moterims. Nors nėra žinomas šalutinis poveikis, nėščioms arba žindinčioms moterims reikia pasikonsultuoti su gydytoju prieš atliekant bet kurį plaukų gydymą.


Kad rezultatas maksimaliai išliktu mes siūlone į namus: šampūną, kondicionierių.

Marcia Teixeira keratininis šampūnas normaliems plaukams. Šis šampūnas specialiai sukurtas palaikyti natūralių aliejų, suteikiančių drėgmės ir blizgesio, pusiausvyrą, panaudojant unikalų aliejų, sviestų ir vaisių iš Amazonės atogrąžų miškų mišinį.
Naudojimas:
 1. Kruopščiai sudrėkinkite plaukus ir paskirstykite reikiamą kiekį ant plaukų.
 2. Švelniai pirštų galiukais įmasažuokite šampūną į plaukus ir galvos odą.
 3. Palaikykite 3 minutes ir kruopščiai išskalaukite.
 4. Pakartokite procedūrą, jei reikia. 5. Rekomenduojama naudoti Marcia Teixeira kondicionierių normaliems plaukams su keratinu ir SPF.
Gamintojas: „Marcia Teixeira“ JAV.
Kaina –


Marcia Teixeira keratininis kondicionierius normaliems plaukams. Šis kondicionierius specialiai sukurtas palaikyti natūralių aliejų, suteikiančių drėgmės ir blizgesio, pusiausvyrą, panaudojant unikalų aliejų, sviestų ir vaisių iš Amazonės atogrąžų miškų mišinį.
Naudojimas:
 1. Kruopščiai sudrėkinkite plaukus ir paskirstykite reikiamą kiekį ant plaukų.
 2. Švelniai pirštų galiukais įmasažuokite šampūną į plaukus ir galvos odą.
 3. Palaikykite 5 minutes ir kruopščiai išskalaukite.
Gamintojas: „Marcia Teixeira“ JAV.
Kaina
Keune