Plaukų priežiūra

Klasikiniai, kreatyviniai kirpimai
Vyrų kirpimai reikalauja ne ką mažiau kirpėjo profesionalumo, o kartais net ir daugiau negu modeliniai kirpimai moterims. Tačiau rezultatas vertas to, nes geras kirpimas suteikia pirmo įspūdžio privalumus. Neveltui pirmas įspūdis, pamačius žmogų, išlieka ilgiausiai.

Kokybiškai atliktas paprastas vyriškas kirpimas - idealus variantas žmonėms norintiems pabrėžti savo pastovumą tradicijoms.

Jūsų paslaugoms gerbiami vyrai ir jaunuoliai mūsų grožio salone dirba kirpėjai-meistrai, kurie parinks Jums paskutinias šiuolaikiško kirpimo tendencijas, atsižvelgiant į Jūsų individualumą ir veiklos sritį.

Kirpėjo paslaugos vyrams
Klasikinis kirpimas
Išskutimas ornamentu+galvos plovimas+džiovinimas
Galvos plovimas + džiovinimas + sušukavimas
Galvos plovimas + kirpimas + sušukavimas
Kreatyvinis, modelinis kirpimas + galvos plovimas + džiovinimas
Ilgų plaukų kirpimas + džiovinimas
Plaukų kirpimas mašinėle (Nr.0-Nr.3)
Plaukų kirpimas mašinėle (Nr.4)
Galvos plovimas+džiovinimas
Barzdos modeliavimas
Ūsų modeliavimas


Plaukų tonavimas
Mes nekalbam apie plaukų dažymą, bet apie profesionalią paslaugą kaip žilų plaukų paslėpimą. KEUNE COLOR MAN plaukų dažai kompanijos KEUNE HAIRCOSMETICS, atitinka pačių reikliausių vyrų reikalavimams. Tai profesionalios plaukų tonavimo priemonės, kurios yra be amoniakoi amoniako, todėl nepazeidžia plaukų. Dažymo procedūra trunka tik 5 minutes, ir žilų plaukų problemą galima pamiršti 6-8 savaites. Visi KEUNE COLOR MEN atspalviai yra natūralūs. Nudazyti plaukai igauna naturalu atspalvi, o dažų spalva nusiplauna svelniai ir palengva, todel nera aiskiai skirtumo tarp naturaliu ir siais dazytu plauku.

Plaukų tonavimas
Žilų plaukų tonavimas vyrams
Sruogų dažymas vyrams


Pastaba: Dažymo kaina priklausys nuo plaukų kiekio, ilgio ir dažymo sudėtingumo.